Menu
Your Cart
Tebrikler Ekstra %50 indirim Kazandınız!! 

Mika Kutu 5x5 Cm 12 Adet Şeffaf

Şeffaf Mika Kutu 5x5cm 

Ürünün Detaylı Özellikleri       

 

Şeffaf mika kutu. 5cm x 5 cm boyutlarındadır. Sağlam plastikten üretilmiştir. 

 Hobi ve süsleme malzemeleri içerisinde çok tercih edilen bir üründür. Süsleme, nikah şekeri ve günlük kullanım için uygundur.


Mika Kutu 5x5

5x5 ebatlı mika kutu nikah, bebek ve sünnet mevlidi, söz, nişan ve kına gibi organizasyonlarda ikramlık malzemelerin sunumunda kullanılır. Mika kutu 5x5 ebatları için şeffaf modellerin yanında pembe ve mavi renk alternatiflerine sahip modeller web sitemizde sizleri bekliyor. Yaklaşan etkinliğiniz için ikramlıklarınızı davetlilerinize sunmak için dekoratif bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız mika kutular ile aradığınız sunum ürününe sahip olabilirsiniz.

Düzenlediğiniz organizasyona katılım gösteren misafirlerinize hazırlayacağınız küçük sürprizler için tercih edebileceğiniz mika kutular hesaplı fiyatı ile organizasyon maliyetini artırmadan satın alabileceğiniz dekoratif sunum ürünleridir. Web sitemizde yer alan farklı renkte kapaklı şeffaf mika kutuları ikramlıklarınızın sunumunda kullanmak üzere tercih edebilirsiniz.

Şeffaf Kutu

Şeffaf kutu seçenekleri ile farklı konseptteki organizasyonlarınızda konuklarınıza sunumlar hazırlayabilirsiniz. 5x5 cm ebatlarında ve kapaklı olarak düz ve renkli modellerin yer aldığı web sitemizde konseptinize hitap edecek hesaplı seçeneklere ulaşabilirsiniz.

12’li paketler ile sipariş verilebilen şeffaf kutular davetlilerinize yapacağınız sunumların yanında sürpriz hediyeler için estetik sunumlar hazırlama şansını sizlere sunar. En özel kişilere verilecek anlamlı hediyeler için tercih edilebilen şeffaf kutular ile vereceğiniz hediyeler şık bir hazırlık yapma şansı elde edebilirsiniz.

Mika kutu 5x5 seçenekleri için dekoratif şeffaf ürünler web sitemizde faydalanabileceğiniz pek çok ayrıcalıklı hizmet avantajı ile sizlere sunuluyor. Hızlı teslimat ve ödeme koruma sistemi ayrıcalıklarının yer aldığı Kına Atölyesi’nden yaklaşan etkinlik ya da özel gün öncesi hesaplı fiyatlarla şeffaf kutu siparişlerinizi verebilirsiniz.

Nikah Şekeri Kutusu

Nikah şekeri için kutu alternatifi arayan gelin ve damat adayları şeffaf mika kutulardan yararlanabilir. Konuklarına hatıra amacıyla sunacakları nikah şekerlerinin muhafazasında tercih edilebilen mika nikah şekeri kutuları hesaplı bir alternatif olacaktır.

Türk geleneklerinde yer alan ve her nikahta davetlilere sunulan nikah şekeri için özgün bir sunum hazırlamak isteyen gelin ve damat adayları mika kutular ile bütçelerini zorlamadan estetik bir sunum hazırlayabilirler. Misafirlerine anı olarak verecekleri nikah şekerinin yanında mika kutu ile kullanışlı bir dekoratif ürün sunma şansı elde edebilirler. Dekoratif özelliği ön planda olan mika kutular ile davetlilerinizi memnun edebilirsiniz.

Bütçenizi aşmayacak fiyatlar ve 12’li paketler ile davetli sayınıza göre temin edilebilme şansı ile sipariş verebileceğiniz mika kutularda özgün modellere ulaşmak için Kına Atölyesi imalatı ürünlere yönelebilirsiniz. Kapaklı mika kutu 5x5 ebatlarında farklı renk alternatifleriyle web sitemizde sizlerin siparişini bekliyor.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Ekstra Tab

Kullanım Koşulları
Kına Atölyesi’ni kullanarak Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.