Menu
Your Cart
Tebrikler Ekstra %50 indirim Kazandınız!! 

Havai Fişek

Havai Fişek

Havai fişek kullanılarak düzenlediğiniz organizasyonlarda profesyonel gösteriler hazırlayabilirsiniz. Son yılların popüler kutlama malzemeleri arasında yerini alan havai fişek nişandan düğüne, sünnetten mezuniyete kadar tüm kutlamaların başrolünde yer alıyor. Farklı kapasitede hazırlanan ve farklı sayılarda temin edilebilen havai fişeklerle izleyenleri büyüleyecek gösterilere imza atmak isteyen organizasyon sahipleri yeni nesil teknolojinin kendilerine sunduğu görsel şölenden yararlanabiliyor.

Kına Atölyesi tarafından hazırlanan 16’lı, 25’li ve 36’lı havai fişek bataryaları ile kutlamalarınıza renk katabilirsiniz. Yaklaşık 30 metre çıkış yüksekliğine sahip olan yeni nesil gösteri araçları ile sadece davetlilerinize değil, kutlama mekanı yakınındaki herkesi büyülemeyi başaracak gösterilere imza atabilirsiniz.

Kına Atölyesi çoklu batarya alternatifleri ile satın alabileceğiniz havai fişekleri düz bir zemin üzerinden ateşlemeli ve paket üzerinde yazan talimatları takip etmelisiniz. Büyük ve küçük ölçekli tüm gösterilerde kullanıma uygun olan çoklu batarya seçeneklerini gösterinizin ölçeğine göre hesaplı fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Kutlamalar dışında evlilik teklifi gibi özel anlarda kullanılan ve etkisi tartışılmaz olan havai fişeklerin kullanma talimatına dikkat edilmesi istenmeyen kazaların önüne geçilmesi için önemlidir. Düz bir zemin üzerinde ateşlenmesi gereken havai fişekler ayrıca taş, vb. tutuşmayacak cisimler ile desteklenmelidir. Açık havada ateşlenmesi gereken havai fişek 18 yaş altının kullanımına uygun değildir. Ateşlemeyi yaptıktan sonra hemen ürünün yakınından uzaklaşılarak gösterinin başlaması uzaktan izlenmelidir.

Gösteri Malzemeleri

Gösteri için malzemeler düzenlenecek organizasyon ölçeğine göre seçilmelidir. Gösteriler için ayrılan bütçe ve planlanan etki göz önünde bulundurularak gösterilere uygun malzemeler temin edilmelidir.

Malzemelerin temin edileceği nokta maliyet ve sahip olunan seçeneği doğrudan etkilemektedir. Sektör tecrübesi yanında imalatçı kimliği ile müşterilerine avantajlı ürünler sunan Kına Atölyesi web sitesi kullanılarak yeni nesil gösteri malzemeleri hesaplı fiyatlarla temin edilebilir.

Havai fişekler yeni nesil gösteri malzemeleri arasında büyüleyici etki bırakmayı başaran ürünlerin başında yer alır. Havai fişekler kullanılarak hazırlanan gösterilerin uzun soluklu devamı için Kına Atölyesi web sitesi üzerinden çoklu paketler tercih edilerek izleyenleri tatmin edecek sürelerde gösteriler hazırlanabilir.

Yaklaşık 30 metre çıkış yüksekliği ile düzenlenen organizasyonda solukların tutulmasını sağlayacak havai fişeklerin dışında farklı gösteri malzemeleri için alternatifler web sitemiz üzerinden sizlerle buluşturuluyor. Düzenleyeceğiniz organizasyonun ölçeğine göre tercih edebileceğiniz farklı gösteri malzemeleri hesaplı fiyat ve hızlı kargo ayrıcalığı ile sizlere ulaştırılır. Hemen web sitemizi ziyaret ederek havai fişek seçenekleri ile birlikte organizasyonunuz konseptine uygun gösteri malzemesi seçimi yapabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Kullanım Koşulları
Kına Atölyesi’ni kullanarak Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.