Menu
Your Cart
Tebrikler Ekstra %50 indirim Kazandınız!! 

Kına Sepeti Osmanlı Sepeti Ekonomik

Osmanlı Kına Sepeti   Sade ve şık görünümlü 

Osmanlı Tepsi Sepeti ;  Kına Sepeti , dağıtılacak kına ve çerezlik ikramların dağıtımında kullanılır.  Kına Tepsisi  ise 40-50cm çapında  Toz Kına nın harmanlandığı mumların yakıldığı Tepsidir.  Tepsisi, sepeti, kına tası ve mumlarıyla bir paket  halinde size gönderilir. 

Sepetimizin Genel Özellikleri : Osmanlı motifli, Kadife kumaş kaplı, gösterişli boncuk dizaynı, Metal tepsili,yaldızlı tepsili,tepsisiz modelleriyle lüx kına tası, şık  mumlukları ile son derece muhteşem  gölkemli Osmanlı Kına Sepetlerimizi Sultanlarımızın beğenisine sunarız. 

Satış Sonrası Destek ; Kına Atölyesi.com 0850 888 5462  Whatsap 0555 888 5462

En  Çok Tercih Edilen Kına Tepsi Sepetlerin başında Osmanlı Kına tepsi Sepetleri Geliyor;

Kadife osmanlı  kına sepetleri son zamanların en çok tercih edilen sepetlerinden oldu. Osmanlı dönemini  Saray Sultanlarını ve geleneklerini anımsatarak  Osmanlı Sarayın havasını hissettirmektedir. En çok tercih edilen  en güzel ,şık ve kına sonrasıda da  kullanışlı olmasından dolayı hayatımıza yeni girmiştir. Osmanlı sepetlerin kadifesi, tülleri, pulları ,boncukları tepsisi, mumlarıyla tam bir osmanlı sultanlığını bir gecede olsa bize yaşatmaktadır. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Ekstra Tab

Kullanım Koşulları
Kına Atölyesi’ni kullanarak Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.