Menu
Your Cart
Tebrikler Ekstra %50 indirim Kazandınız!! 

Hakkımızda

Kına Atölyesi bir Eybey Grup iştirakidir. Eybey Grup Türkiye’nin ilk kına gecesi malzemelerini üreten firmalarından biridir. Başta kına gecesi malzemeleri olmak üzere doğum günü malzemeleri, parti malzemeleri, nişan ve düğün malzemeleri üretimi yapan Eybey Grup, üretimi millileştirerek ithal ürünleri yerli üretime dönüştürmeyi amaç edinmiştir. Arge çizim departmanı, kalıphanesi, enjeksiyon baskı makine parkuru, montaj ve paketleme departmanlarıyla amaçladığı hedefe emin adımlarla ilerlemiştir.

 

Eybey grup, uzman çalışma kadrosuyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla üretmekte ve başta Türkiye iç pazarı olmak üzere tüm ihtiyaçlara profesyonel çözümler sunmaktadır. %100 güvenli alışveriş ilkesini benimseyerek, alanında uzman e-ticaret ekibi ve teknolojik ekipmanlarıyla www.kinaatolyesi.com üzerinden perakende ve www.eybey.com.tr üzerinde toptan satış yapmaktadır. E-ticaret satışlarında gerçekleştirilen tüm ödeme işlemi bilgileri 256 BİT RAPİD SSL ile koruma altına alınmakla birlikte, satış sonrasında 7/24 destek sunarak bu sektörün en önemli firmalarından biri haline gelmiştir.

 

Kına Atölyesi; kına malzemeleri, düğün malzemeleri, parti malzemeleri, kullan at malzemeleri ve söz nişan malzemeleri ihtiyaçlarına perakende olarak çözüm sunmaktadır. Özellikle derili ve plastik tef ürünleri ile adından söz ettiren kına atölyesi, kına taçları, kına mumları, kına testisi ve kına tepsileri ürünleriyle de ön planda yer almaktadır. Taleplere en geniş arzı sunmak için plastik kadeh, mika kutu, balon zinciri, balon yapma aparatı, bebek ve lohusa ürünleri üretimi de yapan firma aynı zamanda Türkiye’nin ilk balon pompası üreticisidir.

 

Kına Atölyesi üzerinde yer alan ürünler, bağlı olduğu Eybey Grup üretiminde olmakla birlikte bu ürünleri toptan olarak Eminönü kına malzemeleri pazarına tedarik etmektedir. Bu nedenle üretimden halka prensibini benimsemiş olan firma toptan sektöründe de en uygun fiyatlarla çözümler sunmaktadır.


Ar-ge tasarımın ve üretimini yaptığımız bir çok ürünün Endüstriyel tasarım tescilleri (TSE) alınmıştır. En talep gören ürünler;

     *Derili Tef ve tef çeşitlerin 6 tasarım modelleri (TSE) 

     *Bride To Be Taçların 8 tasarımı (TSE)

     *Balon Pompası  (TSE) ..v.b.ar-ge çalışması bize ait her ürünümüze Endüstriyel Tasarım Tescilli alınmıştır.      

     *Covid Yüz Siperlik Maske tasarımız, Müşterilerimizden aldığımız geri dönüş ve takdirleri bizi onurlandırmıştır. Hem kaliteli malzeme ve kullanış özellikleriyle çeşitli sektörler tarafından tek bir ürün beğenilmiş ve talep toplamıştır.. 

     

ViZYONUMUZ; İhtal ürün ihtiyacına son vermek ve yerli üretimi artırarak hem Türkiye ekonomisine destek vermek hem de yeni istihdamlar yaratmaktır. Sektör taleplerine göre gelişerek, arge çizim ve kalıplarımızı arttırmak, ürün çeşitliliğimizi çoğaltmaktır.

 

Aktif olarak 1165 M2 kapalı alanda 50 kişiye istihdam sağlamakta ve milli üretime destek vermekteyiz. Tüm çalışma alanlarımızı bir çatı altında toplamak, daha ileri bir teknoloji ile birleştirerek daha fazla istihdam sağlayarak yerli üretime daha fazla destek olmak tek amacımızdır. 

Kullanım Koşulları
Kına Atölyesi’ni kullanarak Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.