Menu
Your Cart
Tebrikler Ekstra %50 indirim Kazandınız!! 

İyiki Doğdun Köpüklü Strafor Yazı Gold

İyiki Doğdun Köpüklü Strafor Yazı Gold 

Ürünün Detaylı Özellikleri       

 

30x35 cm ebatlarında 5 cm kalınlığında strafor malzemeden özel kesim yapılmıştır. Üzeri gold sim ile süslenmiştir. 

 Strafor Pano

Strafordan panolar düzenlenen organizasyonlarda davetlilere estetik bir karşılama mesajı ile teşekkür etmek isteyen organizasyon sahiplerince tercih edilir. Kına Atölyesi imalatı ile kaliteli ve estetik seçeneklerin yer aldığı strafor pano alternatifleri içerisinden seçimler yaparak mekan süslemelerinde pratik kullanım özelliğine sahip ürünlere sahip olabilirsiniz.

Söz, nişan, düğün, sünnet ve mevlit gibi farklı konseptlere yönelik olarak strafordan imal edilen panolar içerdikleri mesajlar ile düzenlenen organizasyonun ismi ve niteliği hakkında fikir verebilir, davetlilere hoş bir karşılama şansını davet sahibine sunabilir. Tercih edilecek konsepte yönelik olarak web sitemiz seçeneklerini tercih etmenin yanında özel siparişleriniz için Kına Atölyesi iletişim kanallarını kullanarak aklınızdaki panoyu imal ettirebilirsiniz.

Kolay yapışma özelliği ile mekanlarınızda kolayca yer verebileceğiniz strafordan panolar köpük olarak da bilinen hafif malzemelerden imal edilir. Beyaz ve farklı renklerde harflerle oluşturulabilen panolarda yer alacak mesajlar tarafınızdan belirtilebilir. Ayrıca tablo arka fonu ve süslemesi ile ilgili tercihler tamamen inisiyatifinize bırakılmakta olup özel siparişlerinizi web sitemiz canlı destek hattından, WhatsApp hattından ya da müşteri hizmetleri iletişim numaralarımızdan bizlere iletebilirsiniz.

Köpük Pano

Köpükten panolar tüm organizasyonlarda süsleme amacıyla tercih edilebilir. Balon, kumaş süsler ve farklı süsleme alternatifleri yanından köpük pano ile organizasyonun amacına yönelik mekan dekorasyonları uygulanabilir. Hafif ve kolay yapışma özelliği ile kolayca uygulanabilen köpük pano seçenekleri için web sitemiz ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz.

3 boyutlu süsleme araçları arasında yer alan köpük panolar sim ve farklı süsleme araçları ile çeşitlendirilebilir. Tasarım özelliklerinin tarafınıza bırakıldığı ilgili üründe dilerseniz yapışkanlı, dilerseniz kurdeleli olarak pano siparişlerinizi web sitemiz üzerinden verebilirsiniz.

Hesaplı fiyat ve kaliteli imalat yanında hızlı teslimat ayrıcalığından yararlanılarak satın alınabilen strafor pano seçeneklerinde mevcut ürün alternatiflerimize göz atabilir, düzenleyeceğiniz organizasyon için seçeceğiniz köpük pano için farklı tasarım özelliklerinden yararlanarak ürününüzü kişiselleştirebilirsiniz.

Her detayının düşünüldüğü ve davetlilere gereken özenin gösterildiği davet ve organizasyonlara imza atmak isteyen herkesin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alan köpük pano alternatifleri için sahip olduğunuz seçeneklere web sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz. Piyasada yer almayan seçeneklerde ürünleri piyasanın oldukça altında temin etmek için elde ettiğiniz şansı değerlendirin.

Strafordan harf satın alarak tek tek mesajı oluşturmak yerine tüm bu işçiliği sizin adınıza gerçekleştirecek Kına Atölyesi’ni tercih ederek organizasyon hazırlığınız için kendinize zaman ayırabilirsiniz. Tek tek harf satın almaktan hesaplı fiyatlara denk gelen strafor pano seçenekleri için hemen bizimle iletişime geçerek nasıl bir ürün istediğinizi bizlere iletebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Ekstra Tab

Kullanım Koşulları
Kına Atölyesi’ni kullanarak Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.