Menu
Your Cart
Tebrikler Ekstra %50 indirim Kazandınız!! 

Tef Derili Def 27 Cm

Tef Derili Def 27 Cm

Ürünün Detaylı Özellikleri       

 27 cm  Plastik kasnaklı , 10 zilli , tutmalı kına defi , derili tef , otantik bir görünüme sahip olup hizmetinize sunulur.

 Derili Tef

Deriden tef farklı boyut ve süsleme alternatifleriyle web sitemizden hesaplı fiyatlarda satın alınabilir. Kına gecelerinde gelin ve arkadaşlarınca tercih edilebilen derili tef seçenekleri günün heyecanını kına gecesi misafirlerine aktarmakta gelin ve arkadaşlarının en büyük yardımcısıdır. Kına gecelerini özelleştirmek isteyen gelin ve nedimeler için deriden imal edilen tefler kullanılarak müzikli ve müziksiz unutulmaz gösteriler hazırlanabilir.

Her genç kızın rüyası olan evlilikte kına geceleri en önemli organizasyonlar arasında yer alır. Doğrudan kız tarafın hazırlanan ve gelinin arkadaşları ve akrabaları ile birlikte doyasıya eğlendiği kına gecelerinin özel ve unutulmaz olması için farklı hazırlıklardan yararlanılır. Deriden ve süslemeli tefler ile kına gecesini unutulmaz kılarak gelinin içine sinecek organizasyonlar yaşanması için tercih edilmesi gereken önemli kına gecesi aksesuarları arasında yerini alır.


Kına gecelerinde ve bekarlığa veda partilerinde eğlenmek için kullanılan şık bir tercih 
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Ekstra Tab

Etiketler: derili tef , derili def , def , tef ,
Kullanım Koşulları
Kına Atölyesi’ni kullanarak Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.