Menu
Your Cart
Tebrikler Ekstra %50 indirim Kazandınız!! 

Balon Pompası El Pompası

                                                                                         Balon Pompası 

Ürünün Detaylı Özellikleri       

 

Türkiye'de tek üreticisi olarak kaliteli ve birden fazla renk seçeneği sunmaktayız.

 


Balon Pompası

  Balon için pompa manuel ve elektrikli çalışma sistemi alternatifiyle Kına Atölyesi’nde sizlerle buluşuyor. Düzenlediği etkinlik süslemesinde kullanmak üzere balonları nasıl şişireceğini düşünen etkinlik sahiplerine zamandan tasarruf ettiren balon pompası ile çok sayıda balonu kolayca şişirerek etkinliğinize yetiştirebileceksiniz.

  Balon şişirirken tükenen nefesi ile zorluk yaşayan pek çok kişiye kolaylık sağlayan pompalar hesaplı fiyatları ile web sitemizde siparişlerinizi bekliyor. Profesyonel olarak etkinlik hizmeti veren firmalarla birlikte bireysel düzenleyeceği etkinliğe hazırlanmak isteyen herkese uygun modellerin yer aldığı web sitemizden farklı renk ve model alternatiflerinden yararlanarak ihtiyacınız olan balon pompalarına hesaplı fiyatlarla ulaşabileceksiniz.

  Kolay kullanım özellikleri ve uzun süreli kullanıma uygun kaliteleri ile web sitemiz pompaları organizasyon düzenleme hızınızı artıracak. Yaklaşan davet ve kutlamalarınız için şişirmeniz gereken balon ne kadar çok olsa da temin edeceğiniz pompa ile kısa sürede hazırlığınızı tamamlayabileceksiniz. Uğraşmanız gereken diğer işlerle ilgilenmeniz için size zaman kazandıracak olan pompalar ile davet ölçeği ne kadar büyük olsa da üstesinden gelmek sizin için çocuk oyuncağı olacak.

  Balon Şişirme Pompası

  Balon şişirmek için pompa farklı tipte balonların şişirmesi için kullanılabilen pratik ürünlerdir. Etkinlik düzenleme işini profesyonel bir iş olarak yapmasanız bile doğum günü, sünnet, kına, düğün ve kutlama organizasyonları için mekan süslemelerinde balon şişirme pompalarının size sunduğu avantajlardan yararlanmak isteyeceksiniz.

  Balon şişirme pompası ile normal ve sosis balon gibi parti süsleme balonlarını şişirebileceğiniz gibi şişme yatak, şişme bot, çocuk simidi, vb. ürünlerinizi şişirebilirsiniz. Tek kullanımlık olmayan ve fonksiyonel yapısı ile birçok kez ihtiyaç duyacağınız balon şişirme pompası seçenekleri için web sitemizde yer alan alternatiflere göz atabilirsiniz.

  Canlı renkler ve çift şişirme kapasiteli elektrikle balon pompası seçeneklerinin yer aldığı web sitemizde ihtiyaçlarınıza tam karşılığı verecek ürün çeşidini seçebilirsiniz. Hesaplı fiyatları ile sipariş verilebilen balon şişirme pompası modellerini kullandıkça gereksiz bir ürün temin etmediğinizi daha kolay anlayabileceksiniz.

  Pek çok kişi için zorlu olabilen balon şişirme işlemi dışında çıkacağınız tatilde ve hafta sonu eğlencelerinde en büyük yardımcınız olacak balon şişirme pompası için her bütçeye uygun alternatifleri inceleyerek kararınızı vermek için web sitemiz alternatifleri tek başına size yeterli olacak. Web sitemiz üzerinden hangi ürünü seçmek için dilerseniz 7/24 destek alabilir,  dilerseniz ihtiyaçlarınıza karşılık verecek ürünleri minimum fiyatlarda satın almayı tercih edebilirsiniz. Tercihiniz her ne olursa olsun balon pompası teminini en uygun şartlarda Kına Atölyesi’nden satın alabilirsiniz.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi

  Ekstra Tab

  Kullanım Koşulları
  Kına Atölyesi’ni kullanarak Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.